STRELJAČKO DRUŠTVO „STJEPAN PETNJARIĆ“ BELIŠĆE BARBARA ABRAMIĆ PRVAKINJA I VICEPRVAKINJA ŽUPANIJE

Belišćani su 20.03. u Osijeku na Pampasu nastupili na Prvenstvu Županije iz SZP 10m u juniorskim i seniorskim kategorijama gdje su ostvarili zapažene rezultate. Juniori su u ekipnom sastavu Petar Pandurić, Dorijan Tibinac i Renee Trazer osvojili 3. mjesto s 883 kruga. Od juniorki je nastupila samo Barbara Abramić u pojedinačnoj konkurenciji te osvojila 1. mjesto s otpucanih 360 krugova te ostvarila normu za odlazak na Državno Prvenstvo.

U seniorskoj konkurenciji nastupili su Toni Ćužić, Nikola Abramić i Goran Mirković te ekipno osvojili 2. mjesto s 1073 kruga jednim krugom manje od 1. mjesta i ostvarili normu za Državno Prvenstvo. U pojedinačnoj konkurenciji nastupio je Saša Brezovec i ostvario normu za Državno Prvenstvo. Barbara Abramić je nastupila pojedinačno za seniorke te osvojila 2. mjesto s 349 krugova i također ostvarila normu za Državno Prvenstvo. Izvještaj napisao Saša Brezovec.