Saša Brezovec Prvak Hrvatske,a ekipno SD”Belišće”drugu godinu zaredom brane naslov Prvaka Hrvatske iz puške velikog kalibra. Pristigla pošta x

U Subotu 22.09. na streljani Vrapčanski Potok u Zagrebu održano je Prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke iz puške velikog kalibra. Za Belišće su nastupili Saša i Igor Brezovec te Željko Tijan. U ekipnoj konkurenciji Belišćani su drugu godinu zaredom osvojili naslov Prvaka Hrvatske sa 790 krugova,drugo mjesto zauzela je ekipa Čazmatrans iz Čazme sa 780 kruguva, a treče mjesto je zauzela je ekipa Bjelovar 1784 iz Bjelovara. Spomenimo da je nastupila i ekipa Osijek 1784 u sastavu Josip Kuna, Franc Sakać i Petar Plavčić te su zauzeli šesto mjesto. U pojedinačnojm plasmanu nakon osnovnoga meča Saša ulazi u finale kao prvo plasirani od osam finalista sa 273 kruga, drugi ulazi Igor sa 268 krugova, treči ulazi Rupnik sa 268 krugova, četvrti je Reznuku za 265 krugova, peti Grčić sa 264 kruga, šesti Pirak sa 263 kruga, sedmi Selak sa 261 krugom i Bartur sa 260 krugova. I nakon napetog finala Saša i Igor uspjeli su zadržati prvo i drugo mjesto. Željko Tijan je zauzeo devetnaesto mjesto.