Najmlađi Belišćanski Strijelci osvojili ekipno 3. mjesta na Prvenstvu Županije,a Dorijan Tibinac postao vice prvak Županijske lige

Danas 08.travnja u Belom Manastiru održano je Prvenstvo Županije i zadnje kolo Županijske Lige za kadete i kadetkinje iz serijske zračne puške.Belišće je nastupilo u kadetskoj ekipi Dorijan Tibinac,Luka Kraljik i Fran Sinković te osvojilo ekipno 3.mjesto sa ukupno 420 krugova, dok je 1.mjsto osvojila ekipa iz Belog Manastira sa 514 krugova.Za Belišće su još nastupili pojedinačno Jan Kukec i Tomislav Sabolić.Pojedinačno najbolje je otpucao Dorijan 173 kruga osvojivši 3.mjesto dok je Matija Barić “Beli Manastir” sa 176 krugova osvojio 2.mjesto, a Darko Tomašević “Beli Manastir” sa 187 krugova postao Županijski prvak.Danas je održano i zadnje kolo Županijske Lige.Pucalo se 4.kola sa ukupnim zbrojem rezultata ekipno osvojili smo 3.mjesto u sastavu Dorijan Tibinac,Luka Kraljik,Fran Sinković i Tomislav Sabolić, dok je Jan Kukec nastupio pojedinačno.Pojedinačno Dorijan je završio na 2.mjestu, Fran na 8.mjestu Luka 9.mjestu, Jan na 10.mjestu, a Tomislav na 15. mjestu. Moram naglasiti da su Jan, Luka, Fran i Tomislav početnici iz škole streljaštva koji treniraju tek nepunih 5 mjeseci. Izvještaj napisao Saša Brezovec.