Krk Island Trail 2016.

sdfraw

15.10.2016. u Baškoj na otoku Krku održano je šesto izdanje Krk Island Trail-a, ujedno i dvanaesto kolo hrvatske trail&treking lige. Utrka je kao i prijašnjih godina koncipirana u tri težinske kategorije: Challenger (27 km), Active(15 km) i Light (7 km). Četvero članova Kluba pustolovnih sportova Baraber Extreme Team iz Belišća nastupilo je na utrci, i to u dvije kategorije kategorije. U ženskoj konkurenciji Challenger kategorije nastupila je Mirela Kristek, te osvojila visoko četvrto mjesto od ukupno 28 natjecateljica. U ženskoj konkurenciji Active kategorije nastupila je Saša Glagolić te osvojila 75. mjesto od ukupno 147 natjecateljica. U muškoj konkurenciji istoimene kategorije nastupio je Angel Milišić-Zečević te osvojio 81. mjesto među 184 natjecatelja. Čestitamo!