Europski kup Zagreb open SAMBO

Belišćanski sambisti su 16.03.nastupili na Europskom kupu u combat sambu i sambu. U combat sambu su Belišćani zauzeli ekipno prvo mjesto te tako još jedanput dokazali da iz našeg grada još uvjek dolaze najbolji udarači,u sportskom sambu smo zauzeli 3. mjesto. Belišćanski borac Dominik Livaja je proglašen za najboljeg borca turnira sa 3 zlata u 3 kategorije u combat sambu i broncom u sportskom sambu. Boris Katić osvojio je zlato u sportskom i broncu u combat sambu, Toni Petovari osvojio je srebro u combat sambu i broncu u sportskom, Leonid Orozović osvojio je srebro u combat sambu i broncu u sportskom sambu, Goran Sabljak osvojio je srebro u combat sambu. Ivica Jakopic osvojio je srebro u combat sambu, Mateo Hrenović srebro u combat sambu. Turnir se odrzao na Jazbinama u sportskom centru fairy play.