Adria Spring Trail 2016.

U subotu, 23.04.2016. na Krku je po prvi puta održana utrka Adria Spring Trail u organizaciji Hotela Njivice i agencije Outdoor.hr . Utrka je imala tri kategorije – Challanger (26 km), Active (14 km) i Light (7 km), a ukupno je bilo prijavljeno 596 natjecatelja. Na veliko oduševljenje sudionika najzahtjevnije kategorije Challanger, pozicija starta bila je locirana na kopnenoj strani Krčkog mosta. Unatoč laganoj kišici, natjecatelji su bili oduševljeni stazama koje su ih vodile krajolikom sjevernog dijela otoka Krka. Cilj utrke za sve kategorije bio je u kampu Njivice, na samoj plaži uz prigodan cjelodnevni zabavni program. Bogat paket nagrada pripremili su Hoteli Njivice, Terme Selce, Vichy te vinarija Frajona. Budući da je utrka održana u sklopu hrvatske treking lige, natjecalo se i nekoliko članova Kluba pustolovnih sportova Baraber Extreme Team. U muškoj konkurenciji Challenger kategorije nastupili su Zlatko Zetović i Angel Milišić-Zečević te osvojili 22. i 36. mjesto od ukupno 103 natjecatelja, dok je u ženskoj konkurenciji nastupila Martina Maloča i osvojila 9. mjesto od ukupno 48 natjecateljica. U Active kategoriji nastupile su Mirjana Pureta i Saša Glagolić i osvojile 56. i 72. mjesto od ukupno 126 natjecateljica. U Light kategoriji nastupio je Anto Zlatunić i osvojio 12. mjesto od ukupno 46 natjecatelja. Čestitamo!