6 Memorijalni turnir MARJAN JAKŠIĆ

U Nedelju 7.9 na terenima BK Belišća održan je 6 po redu Memorijalni turnir Marjan Jakšić u sklopu obilježavanja dana Grada. U nazočnosti zamjenika gradonačelnika Domagoja Varžića te predsjednika BK Belišća Gordana Jakšića i zamjenika SZ Belišća Stijepana Mađarića Domagoj Varžić je pozdravio sve prisutne ekipe i goste te otvorio turnir. Na turniru je nastupilo 8 ekipa. Bk Mošćenićka Draga iz Istarske županije,Bk Otkos Grubišno Polje,Jug 2 Osijek,Krčenik,Fešk Feričanci,Sveti Luka Josipovac i Bk Belišće. U sklopu turnira održane su i dvije dodatne igre, izbijanje bulina i bližanje u krug. U izbijanju balina nastupilo je 28 igrača sa 3 boće. Najprecizniji je bio Zlatko Maras sa sva tri pogotka .U bližanju nastupilo je 23 igrača najbolji je bio igrać iz ekipe Moščeničke Drage Mario Rubinić.EKIPNO:1 MJ BELIŠČE, 2 MJ JUG2 , 3MJ OLIMPIJA .Prelazni pehar se tako vratio u naš klub i naš grad od prošlogodišnjeg pobjednika Mitnice iz Vukovara. Na kraju takmićenja pehare je urućio predsjednik Bk Belišća Gordan Jakšić medalje i prelazni pehar predsjednik SZG BELIŠĆA Milan Zamaklar koji je i zatvorio ove igre.