15.kolo 2.HRVATSKE LIGE OK BELISCE-ZOK VIBROBETON II 3:2 (25:16;10:25;17:25;25:21;18:16)

seniorke
U 15.kolu 2.drzavne lige odbojkašice Belišća su u pravoj sportskoj drami savladale Vinkovčanke 3:2, a rezultat po setovima najbolje govori koliko je bilo preokreta u ovoj utakmici. Prvi set Belišćanke osvajaju vrlo uvjerljivo sa 25:16 bas kao i odbojkašice Vibrobetona drugi i treći sa 25:10 odnosno 25:17.Ipak ,uslijedilo je buđenje domaćina u četvrtom setu, koji rješavaju u svoju korist rezultatom 25:21,da bi u odlučujućem petom setu uz puno preokreta, ipak pobjeda pripala odbojkašicama Belišća.

Posebno atraktivno i za oko dobra odbojka igrala se s obje strane upravo u posljednja dva seta,u kojima se moglo vidjeti dosta blok poena,ali i atraktivnih napadačkih akcija. U Slavonskoj odbojkaškoj ligi odbojkašice Belišća II su uvjerljivo sa 3:0, pobijedile Našice. Slijedeći vikend nastavak je takmičenja u kadetskoj i mlade kadetskoj ligi. Kadetkinje ce na domaćem parketu u subotu ugostiti Ferivi iz Osijeka,Baranju i Đakovo. Utakmice počinju u 17 sati. U nedjelju u Slavonskom Brodu na rasporedu je prvenstvo za mlade kadetkinje,a uz domaćina Koloniju i Belišćanke ,nastupit ce još Đakovo i Čepin.