3. GRAWE noćni maraton Zagreb 2016.

Na 3. GRAWE noćnom maratonu koji se održao 27.08.2016. na zagrebačkom Bundeku i Savskom nasipu sudjelovalo je preko1000 trkača iz 12 zemalja koji su se trkačkim koracima upisivali na listu sudionika u čak pet različitih disciplina: 1/4 maraton, 1/2 maraton, 3/4 maraton, maraton te utrka na 4 kilometra. Utrka je održana u organizaciji Atletskog kluba Sljeme. Članovi Kluba pustolovnih sportova Baraber extreme team iz Belišća Damir Kligl i Angel Milišić-Zečević nastupili su u kategoriji 1/2 maraton te osvojili 23. i 74. mjesto u konkurenciji od 245 natjecatelja, dok je u ženskoj konkurenciji nastupila Martina Maloča, te osvojila 52. mjesto od ukupno 126 natjecateljica. U kategoriji 3/4 maraton nastupio je Kruno Tomljanović te osvojio 31. mjesto od ukupno 79 natjecatelja.